تبلیغات شما در وبسایت بانی ساب

اگر شما مایل به تبلیغ کسب کار و یا خدمات خود در وبسایت بانی ساب میباشید میتوانید بنر های تبلیغاتی خود را که در عکس های پایین در صفحات مختلف وبسایت نمایش داده شده است به نمایش در بیاورید، قابل توجه است که سفارش تبلیغات به صورت ماهانه بوده و نسبت به سیاست های وبسایت بانی ساب در زمان مشخص شده نمایش داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که تبلیغ در وبسایت بانی ساب همانند تبلیغ در پلتفرم های تبلیغاتی نمیباشد که شما برای نمایش تبلیغ خود در سایت و داشتن شانس بیشتر بخواهید پول بیشتر پرداخت کنید، نمایش تبلیغ شما در وبسایت بانی ساب به صورت استاتیک (ایستا و ساکن) بوده و در زمان رزرو شما هیچ تبلیغ دیگری جای تبلیغ شما نمایش داده نخواهد شد.

جایگاه بنر تبلیغاتی در صفحات دانلود فیلم و سریال وبسایت بانی ساب
صفحات دانلود فیلم و سریال

در صفحات دانلود فیلم و سریال در حال حاضر یک بنر به نمایش گذاشته میشود که جایگاه آن همانطور که در عکس مشاهده میکنید در بالای باکس دانلود میباشد، بدین ترتیب کاربران برای رسیدن به لینک های دانلو حتما آگهی شما را خاهند دید.

جایگاه بنر تبلیغاتی در صفحات دانلود زیرنویس وبسایت بانی ساب
صفحات دانلود زیرنویس فیلم و سریال

در صفحات دانلود زیرنویسبرای فیلم ها و سریال ها در حال حاضر 3 جایگاه برای بنر های تبلیغاتی مشخص شده است که میتوانید در عکس بالا مشاهده فرمایید.
بیشترین بازدهی تبلیغاتی به ترتیب شماره گذاری بنر ها در تصویر است.

برای تبلیغات در پادکست بانی ساب (اسپانسری و شنیده شدن تبلیغ شما توسط شنوندگان پادکست) و همینطور در بلاگ بانی ساب با راه های ارتباطی پایین در ارتباط باشید.

شما میتوانید برای ارتباط با ما و برای رزرو جایگاه تبلیغاتی در وبسایت بانی ساب با شماره تلفن یا آدرس ایمیل ذکر شده تماس حاصل فرمایید و هرگونه سوال درباره تعداد بازدید روزانه و… را مطرح کنید تا پاسخگوی شما باشیم.
 
آدرس ایمیل:   [email protected]
 
شماره تماس:
989397227339+

تمامی حقوق نزد وبسایت بانی ساب محفوظ است. 2023-2021